דף הבית >> הלוואות לעסקים בהקמה
 

הלוואות לעסקים בהקמה

הלוואות לעסקים בהקמה ניתנות לבעלי עסקים אשר זקוקים לממון על מנת להקים את העסק. רוב העסקים המתחילים זקוקים למימון על מנת לבנות תוכנית עסקית ולהמשיך את העסק. גיוס ההלוואה אינה דבר פשוט, אבל כיום ניתן ליצור קשר עם גופים שונים על מנת לקבל את ההלוואה.

פתרון נוח ביותר

על מנת להקל על אותם בעלי עסקים ניתן למצוא כיום גופים רבים אשר מעניקים הלוואות לעסקים בהקמה לטובת העסקים. אותן הלוואות נחשבות לפתרון נוח ביותר, זאת בשל העובדה כי ניתן לקבל הלוואות במסלולים שונים. אותן הלוואות ניתנות לתקופה של חמש שנים, כאשר המסלולים השונים מאפשרים לבעלי העסקים לפתח את העסק בצורה הטובה ביותר.

באילו סכומים מדובר

לשאלה באילו סכומים מדובר, התשובה היא כי מדובר על סכומים המגיעים לחצי מיליון שקלים- סכומים הנחשבים למשמעותיים ביותר עבור היזמים.

מהו עסק בהקמה

כאשר עסק בהקמה מעוניין לקבל הלוואות מטעם המדינה, הרי חשוב מאד לוודא כי אותו העסק אכן נחשב לעסק בהקמה. כיום קיימים מספר פרמטרים אשר באמצעותם ניתן להבחין כי מדובר בעסק בהקמה:
  • פעילות עסקית: עסק בהקמה נחשב לעסק שעדיין לא החל את הפעילות העסקית שלו. כאשר העסק עדיין לא התחיל את הפעילות העסקית, הרי יש צורך במימון.
  • הליך הקמה: עסק אשר נמצא בהליך הקמה ועדיין לא לקח הלוואה. מה משמעות הדבר? משמעות הדבר היא כי העסק נמצא בהליך הקמה.
  • גידול במחזור עסקאות: עסק המעוניין להשקיע בעסק וצריך לקבל הלוואה על מנת להמשיך את העסק. בין אם מדובר בהעסקה של עובדים או רכישה של מוצרים שונים בעסק.  
  • מתחם מסחרי: בעל עסקים המעוניין בקבלת הלוואה לצורך מעבר למקום גדול יותר כמו מתחם מסחרי.
התייעצות עם גורם מקצועי
במידה והנכם מעוניינים לקבל הלוואה, הרי חשוב מאד להתייעץ עם גורמים מקצועיים על מנת לקבל את ההלוואה בתנאים הנוחים ביותר. התייעצות עם חברת ייעוץ מומחית בתחום תסייע בקבלת ההלוואות בתנאים נוחים. אותה חברה יכולה לבחון את הסיכויים שלכם לקבלת ההלוואה בתנאים הנוחים ביותר שיאפשרו לכם להתחיל לבנות את העסק בצורה טובה יותר.
בדוק עכשיו במהירות לכמה הלוואה הנך זכאי
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את תקנון האתר