דף הבית >> הלוואות ללא ערב
 

הלוואות ללא ערב אולי אין ערב, אבל יש הלוואה!

אל תתייאשו, אפשרי בהחלט לקבל הלוואה גם אם אין לכם ערב.
 
מה קורה כשאתם מעוניינים לקחת הלוואה, אבל  מתביישים לספר למשפחה ולחברים? ומה עם הבנק יתן לכם הלוואה רק אם תביאו שני ערבים? גם אם יש לכם ערבים שמוכנים לעזור, לא תמיד הם יתאימו לתנאי הבנק. אם אתם במצב שאתם זקוקים לכסף אבל אין ערבים מתאימים, תדעו שאתם לגמרי לא לבד. אתם כל כך לא לבד, שיש מקומות שמציעים מלכתחילה לקחת הלוואה ללא ערב.
 
הזמן שלכם יקר, וכשאתם בוחרים לקחת הלוואה, אין סיבה שתצטרכו לחכות הרבה זמן לאישורים וביורוקרטיה מסובכת. הלוואה ללא ערב היא בדרך כלל הלוואה מהירה יותר, שכן התנאים פחות קשיחים ולא מחייבים נוכחותו של אדם נוסף בתהליך.
 
את ההלוואה הרבה פעמים אפשר לקבל גם מגופים פיננסיים שונים כגון חברות אשראי ולהפתעתכם – גם בנקים מסויימים. יש גם אפשרויות לקבל הלוואה ללא ערב דרך האינטרנט, אך כדאי לבדוק היטב מי מפעיל את האתר וגם את החוקיות והאחריות שלהם, לפני שמוסרים פרטים אישיים ומזהים.  בנוסף, יש מקרים בהם ניתן לקבל הלוואה ללא ערב ממקום העבודה או מהמדינה.

אם לא מבקשים ממני להביא ערב, בטח יש פה איזה אינטרס או קאצ'.

אתם צודקים, במובן מסויים. יש להם אינטנרס ברור שכמה שיותר אנשים ייקחו הלוואות. הלוואה משמעותה כסף, והחברה שנותנת את ההלוואה עושה כסף כשאתם מחזירים להם את הכסף עם ריביות. ואתם גם צודקים שהויתור על הערבים לא בא "בחינם".
 
מה הקאצ'? בעוד שהלוואה עם ערבים בדרך כלל ניתן לקבל גם אם אין לך חשבון בנק, ברגע שמוותרים על הערבים, ירצו לדעת שיש לכם הסטוריית אשראי טובה וחשבון בנק מאוזן. כדי לוודא שאתם לא הולכים לברוח עם הכסף שלהם (הרי לא הבאתם ערבים, אז אין להם ממי לגבות את הכסף במקרה שתברחו לזנזיבר), בדרך כלל תצטרכו להביא בטחונות.
 
תמיד חשוב לזכור שברגע שלוחקים הלוואה, מתחייבים להחזיר את הכסף. לכן, לא כדאי לקחת הלוואה לפני שהתייעצתם עם איש מקצוע.
בדוק עכשיו במהירות לכמה הלוואה הנך זכאי
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את תקנון האתר