דף הבית >> הלוואות ללא משכורת
 

הלוואות ללא משכורת – זה אפשרי!

כאשר אדם מבקש הלוואה מגופי מימון רגילים, אחד הדברים הראשונים המתבקשים ממנו הוא תלושי משכורת ממקום העבודה שלו. הדרישה הזו נועדה לבטח את הגוף המממן ולוודא שללווה ישנה אפשרות להחזיר את ההלוואה. אולם גופים רבים מאפשרים לאנשים שנמצאים בתקופות קשות בחייהם, לקבל גם הלוואות ללא משכורת.

למה צריך תלושי משכורת?

הבנקים ושאר הגופים הפיננסיים מבקשים תלושי משכורת לצורך מתן הלוואה, מתוך מחשבה שעל פי גובה תלושי השכר ניתן יהיה לחשב, באמצעות כלים פיננסיים שונים, את יכולת ההחזר של הלווה. באמצעות הבדיקה הזו, יכולים הגופים הפיננסיים לקבוע את רמת הסיכון הנשקפת להם במתן ההלוואה, ועל פי רמת היכון – לקבוע את גובה הריבית על ההלוואה. אולם ישנם אנשים שאין להם תלושי משכורת בתקופת ההלוואה, או שתלושי המשכורת שלהם נמוכים  והלא זו יכולה להיות הסיבה לבקשת ההלוואה מלכתחילה... תלושים נמוכים עלולים להוביל למצב אבסורדי, שבו בגלל התלוש הנמוך הבנק או החברה המממנת יסרבו לתת את ההלוואה, מה שיכניס את הלווה להמשך של מצב כלכלי קשה.

הלוואות ללא משכורת

לאחרונה החלו הגופים הפיננסיים השונים להבין שתלוש משכורת בלבד אינו משקף את כל התמונה הכלכלית של הלווה, מכיוון שישנם מקורות מימון נוספים מלבד המשכורת - מתוכניות חיסכון, מקרנות השתלמות, מהשקעות, מדירה מושכרת, ממניות ומאופציות, עזרה מההורים ועוד. לכן, כיום מרבית הגופים הפיננסיים מאשרים מתן הלוואות גם ללא תלושי משכורת, כאשר הם מסתמכים על היכרות קודמת עם הלווה או על הרושם שהותיר הלווה בבקשת ההלוואה. על פי הסיכון שבמתן הלוואות ללא משכורת, נקבע גם גובה הריבית שהגוף הפיננסי מטיל על ההלוואה. הריבית נקבעת גם על פי מצב השוק בכל זמן נתון, ורמת הסיכון הקיימת בו. הלוואות ללא משכורת הן הדרך הטובה ביותר עבור אדם שנקלע לקושי כלכלי זמני, ורוצה להתגבר עליו בצורה רגועה ומסודרת. באמצעות הלוואות ללא משכורת, כל אחד יכול להתגבר על התקופה הקשה שעברה עליו, ולחזור למסלול הכלכלי הרגיל שלו ברוגע ובשלווה, עם הלוואות בטוחות ומוסדרות.
בדוק עכשיו במהירות לכמה הלוואה הנך זכאי
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את תקנון האתר