דף הבית >> הלוואות ללא הון עצמי
 

מהן הלוואות ללא הון עצמי?

רכישת דירה במציאות כיום היא לא דבר קל. זוגות צעירים העתידים לרכוש דירות ראשונות, נתקלים לא פעם במחסומים רבים שמקורם בחוסר יכולת לממן את החלק של ההון העצמי הנדרש ברכישת דירה. אף על פי שכיום הבנקים מציעים הלוואות משכנתא בסכום של עד 75 אחוזים מערך כל דירה, עדיין לרבים אין את ההון העצמי הדרוש להשלמת המחיר הסופי ל'קניית הדירה. לרוב, הבנקים שונים לא יהיו מוכנים להעניק הלוואות משכנתא למי שאין לו את ההון העצמי הנדרש, אך כיום, ניתן למצוא פרצות גם בעניין זה ולקבל הלוואות ללא הון עצמי נתון.

כיצד לקבל הלוואת משכנתא ללא הון עצמי?

כאמור, במידה ואין לכם את ההון העצמי הנדרש לצורך קבלת משכנתא מהבנקים הרי שיש לכם כמה דברים לעשות: ראשית כל, תוכלו להיעזר בהלוואות נוספות לכל מטרה אותם מציעים הבנקים, בכדי ליצור לעצמכם את ההון העצמי הנדרש. כדאי לזכור שהחזרי המשכנתא הם החזרים לא קלים, ולכן, נטילת הלוואות נוספות כרוכה בתוספת החזרים על ההחזרי המשכנתא הקיימים ולכן, יש לשקול את העניין היטב ולבדוק האם באמת תוכלו לעמוד בהחזרי ההלוואות. שיטה נוספת היא לפנות אל חברות המעניקות הלוואות חוץ בנקאיות ולבדוק האם תוכלו להיעזר בהן לצורך קבלת משכנתא ללא הון עצמי או לצורך קבלת כל הסכום הנדרש להשקעת בקניית דירה. כיום קיימות מגוון חברות המעניקות הלוואות חוץ בנקאיות אשר יוכלו לסייע לכם לקבל את סכומי הכסף הנדרשים לכם עבור קניית דירה לצורך השקעה או מגורים, גם ללא הון עצמי קיים.

שיטה נוספת לקבלת הלוואת משכנתא ללא הון עצמי

שיטה נוספת לקבלת הלוואת משכנתא ללא הון עצמי היא למשכן את דירת הורים. כאשר ממשכנים את דירת ההורים ניתן לקבל מהבנק עד חמישים אחוז משוויה. כך שלאחר שתקבלו חמישים אחוז משוויה? חמישים אחוז משוויה של דירה נתונה יכולים להוות הון עצמי אשר יספק לכם את הלגיטימציה לקבל הלוואת משכנתא מהבנק.
הלוואות ללא הון עצמי הן הלוואות קיימות וכדאי מאוד לבדוק איזו דרך היא הטובה ביותר לקבלת הלוואה מעין זו.
בדוק עכשיו במהירות לכמה הלוואה הנך זכאי
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את תקנון האתר