דף הבית >> הלוואות ליצואנים
 

הלוואות ליצואנים

הלוואות ליצואנים מיועדת ליצואנים אשר מעוניינים לעודד את הייצוא ולצורך כך זקוקים למימון. כידוע, הקמה של עסק איננה משימה פשוטה, בייחוד במדינה כמו ישראל אשר עוברת תהפוכות רבות. עסקים רבים בישראל כמו עסקי הייצוא זקוקים למימון רב לצורך פעילות עסקית לאורך זמן רב או לצורך אפיקים חדשים בחברה . כיום קיימים גופים רבים אשר מאפשרים קבלת הלוואה לצורך המשך של הפעילות השוטפת.

חלק מהניסיון של הממשלה לעודד ייצוא

כפי שהזכרנו קודם לכן, כיום ישנם גופים רבים אשר יכולים לסייע במתן הלוואות ליצואנים. הקרן ליצואנים נחשבת לגוף המסייע לעסקי הייצוא, זאת במטרה לעודד את הייצוא. המטרה העיקרית של הקרן הינה להרחיב את הפעילות של הייצוא באמצעות הלוואות לצורך קידום הפעילות.
היות ומדובר בקרן אשר מטרתה לעודד את הייצוא, הרי מדובר בהלוואות המוצעות בתנאים נוחים ובצורה מדויקת ביותר לצרכים של העסק.

באילו גופים ניתן לקבל הלוואות

  • באמצעות הבנק: דרך נוספת ובה ניתן לקבל הלוואות היא באמצעות הבנק. אותן הלוואות נחשבות לבטוחות ביותר היות כי הבנקים נחשבים לגופים יעילים למדי אשר יחזיקו מעמד לאורך זמן ולא יתפרקו ביום אחד. מכאן, הלוואה באמצעות הבנק מקנה תחושת בטחון וניתן לפנות ליועץ מקצועי על מנת לקבל הסבר אודות המסלולים השונים. חשוב לציין כי ההלוואה תאושר רק בהתאם להנחיות של הבנק. במידה והבנק אישר את ההלוואה, הרי ניתן להתייעץ עם מומחה בתחום אשר יסייע בראייה של התמונה הכוללת.
  • מטעם חברת אשראי: דרך נוספת היא באמצעות חברת אשראי. ניתן לפנות כיום לחברות אשראי חיצוניות על מנת לקבל סיוע. כיום ניתן למצוא לא מעט חברות אשראי ולכן חשוב מאד לא לקבל את ההחלטה בצורה המהירה ביותר אלא לקחת את הזמן ולבדוק היטב. ההמלצה היא לפנות לחברה בעלת ניסיון רב של שנים בתחום על מנת שיהיה ניתן ליהנות מתנאי החזר טובים ונוחים.
  • סבסוד המדינה: דרך נוספת היא לקבל הלוואות בסבסוד המדינה. מדינת ישראל רואה חשיבות רבה בצמיחה של עסקים ולכן מסייעת לעסקים שונים להתקדם.
בדוק עכשיו במהירות לכמה הלוואה הנך זכאי
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את תקנון האתר