דף הבית >> הלוואות לחקלאים
 

הלוואות לחקלאים

הלוואות לחקלאים ניתנות לחקלאים לצורך מגוון מטרות.  ענף החקלאות נחשב לענף המעסיק מעט מאד חקלאים ישראליים, אך נחשב לאחד הענפים החשובים ביותר בתחום אספקת המזון וכן בשמירה על שטחים פתוחים.
בשונה מארצות הברית או אירופה, החקלאות בישראל איננה מסובסדת והחקלאים מוצאים את עצמם נאלצים להתמודד עם קשיים שונים במהלך השנה. אין ספק כי מדובר בתחום קשה למדי. מכאן, הקושי בתחום מקשה על ביצוע השקעות שונות מצידם של החקלאים .

הלוואות ממגזרים מיוחדים

רבים אולי אינם יודעים זאת, אבל בישראל קיימים תחומי חקלאות רבים למדי החל מרפתות ועד חקלאות מטעים. מכאן הלוואות לחקלאים ניתנות בהתאם למגזר המסוים. ישנם מקרים בהם המימון העיקרי של החקלאים מגיע באמצעות קרנות מימון שונות.

איך להתכונן לקבלת ההלוואה

כפי שהסברנו קודם לכן, ציבור החקלאים הינו ציבור הזקוק לקבלת הלוואות שונות. בעקבות ההיצע הגדול הקיים כיום בשוק ההלוואות יש פיתוי לבחור במקום הראשון אותו רואים. חשוב מאד לערוך תחקיר מקיף על מנת לדעת כיצד לפנות למקום המתאים ביותר. כמו כן, חשוב מאד לערוך השווואה בין החברות השונות על מנת להבין אילו הצעה נחשבת לטובה ביותר.

חשיבותו של יועץ מומחה

בנוסף לאותן השוואות, חשוב מאד לחפש יועץ מקצועי בתחום אשר יסביר אודות האפשרות לקחת הלוואוות ממקורות שונים. היות ולחקלאים אין את הניסיון הדרוש בכך הרי התשובה היא להסתייע בשירותיו של מומחה בתחום. אותה מומחה יוכל לסייע במציאה של מסלול מתאים. כיום כאשר ישנם מומחים רבים, נשאלת השאלה כיצד לבחור מומחה בתחום. התשובה היא בהתאם למספר פרמטרים:
  • ניסיון: חשוב מאד לבחור יועץ מומחה בעל ניסיון רב אשר יש ביכולתו להדריך את החקלאים לבחור את המסלול המתאים ביותר אודות לניסיונו הרב בתחום. מישהו בעל ניסיון ידע להעניק שירות המבוסס על שנות ניסיון רבות
  • אמינות: בקשת הלוואה אינה משחק ילדים ולכן חשוב מאד להתייעץ עם מומחה בתחום אשר יש ביכולתו לשתף את החקלאים בכל הפעולות על מנת שאותם חקלאים יקבלו את השקט הנפשי הדרוש להם בכל הקשור לטיפול בקבלת הלוואה.
בדוק עכשיו במהירות לכמה הלוואה הנך זכאי
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את תקנון האתר