דף הבית >> הלוואה ללא בדיקה
 

כל מה שרציתם לדעת על: הלוואה ללא בדיקה

אנשים רבים בקרב האוכלוסיה לעיתים  מגיעים למצב בו הם זקוקים לסכום כסף גדול באופן מיידי. יחד עם ההחלטה לבקש הלוואה מגיע גם תהליך בירוקרטי המחייב את הבנקים לבצע בדיקה של מצבו הכלכלי של הלווה. הבדיקה יכולה לקחת זמן ולכן אנשים רבים מעדיפים לבצע עסקת "הלוואה מהירה" ללא בדיקה מגופים חוץ בנקאיים.

מה היא הלוואה ללא בדיקה?

הלוואה ללא בדיקה נקראת גם "הלוואה מהירה" וניתנת על ידי גופים חוץ בנקאיים כמו חברות אשראי, חברות ביטוח וגופי הלוואות עצמאיים נוספים. מטרתה של הבדיקה הפיננסית המתבצעת בעסקת הלוואות דרך הבנק היא לבחון את מצבו הכלכלי של הלווה. על ידי הבדיקה הפיננסית תיקבע גובה ההלוואה והסכם החזר ההלוואה.

גופים חוץ בנקאיים

הבנקים מחוייבים לעבוד בכפוף לחוקי הלוואות שנקבעו במדינת ישראל ובכפוף לחוק הגנת הצרכן. לעומת זאת גופי הלוואות חוץ בנקאיים יכולים לתת הלוואה ללא בדיקה אך גם סדר התנהלותם לא תמיד יהיה בכפוף לחוקי ההלוואות בהם נדרשים לעמוד הבנקים. תהליך הבדיקה הפיננסית שמתבצע בבנק הוא הליך בירוקרטי שיכול לקחת זמן ואילו הלוואה ללא בדיקה היא הלוואה מהירה  לעיתים בין לילה.

חשוב לדעת את כל הפרטים על הלוואה ללא בדיקה לפני קבלת ההחלטה החשובה

יתרונות

ישנו יתרון עיקרי וחשוב ללקיחת הלוואה ללא בדיקה והוא התכיפות בו נכנס הכסף לחשבון הבנק שלכם. הלוואה ללא בדיקה מתאימה למי שצריך סכום כסף גדול באופן מיידי וידו אינה משגת את הסכום. הלוואה מסוג זה תוכל לתת לו את הסכום הדרוש במהירות ללא הליך בירוקרטי מסובך.

חסרונות

למרות היתרונות החשובים שכולנו היינו מעדיפים ליהנות מהם בחתימה על עסקת הלוואה ללא בדיקה ישנם גם מספר חסרונות. הלוואה ללא בדיקה מוענקת על ידי גופים חוץ בנקאיים שאינם כפופים לחוקים חשובים המגנים על הלווה. בהיעדר בדיקה פיננסית הלווה לא תמיד יודע מה סכום הכסף שהוא מסוגל לעמוד בו ומה הסכם ההחזרים המותאם לו ביותר. בנוסף גופים חוץ בנקאיים לא חייבים לעמוד בגובה הריבית הקבוע בחוק, ולא תמיד מוסרים את כל המידע החשוב ללווה.
לסיכום – הלוואה ללא בדיקה היא אכן מהירה וחוסכת זמן ובירוקרטיה, אך לטווח הרחוק ישנם גם חסרונות. חשוב לדעת את כל הפרטים על הלוואה ללא בדיקה לפני קבלת ההחלטה החשובה.
בדוק עכשיו במהירות לכמה הלוואה הנך זכאי
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את תקנון האתר