דף הבית >> הלוואה ללא בדיקה BDI
 

כל מה שרציתם לדעת על: הלוואה ללא בדיקה BDI

אנשים רבים בקרב האוכלוסיה לעיתים  מגיעים למצב בו הם זקוקים לסכום כסף גדול באופן מיידי. יחד עם ההחלטה לבקש הלוואה מגיע גם תהליך בירוקרטי המחייב את הבנקים לבצע בדיקה של מצבו הכלכלי של הלווה. הבדיקה יכולה לקחת זמן ולכן אנשים רבים מעדיפים לבצע עסקת "הלוואה מהירה" ללא בדיקת BDI מגופים חוץ בנקאיים.

מה היא הלוואה ללא בדיקה BDI?

הלוואה ללא בדיקה נקראת גם "הלוואה מהירה" וניתנת על ידי גופים חוץ בנקאיים כמו חברות אשראי, חברות ביטוח וגופי הלוואות עצמאיים נוספים. מטרתה של הבדיקה הפיננסית המתבצעת בעסקת הלוואות דרך הבנק היא לבחון את מצבו הכלכלי של הלווה. על ידי הבדיקה הפיננסית תיקבע גובה ההלוואה והסכם החזר ההלוואה.

גופים חוץ בנקאיים

הבנקים מחוייבים לעבוד בכפוף לחוקי הלוואות שנקבעו במדינת ישראל ובכפוף לחוק הגנת הצרכן. לעומת זאת גופי הלוואות חוץ בנקאיים יכולים לתת הלוואה ללא בדיקת BDI אך גם סדר התנהלותם לא תמיד יהיה בכפוף לחוקי ההלוואות בהם נדרשים לעמוד הבנקים. תהליך הבדיקה הפיננסית שמתבצע בבנק הוא הליך בירוקרטי שיכול לקחת זמן ואילו הלוואה ללא בדיקה היא הלוואה מהירה  לעיתים בין לילה.

חשוב לדעת את כל הפרטים על הלוואה ללא בדיקה BDI לפני קבלת ההחלטה החשובה

יתרונות

ישנו יתרון עיקרי וחשוב ללקיחת הלוואה ללא בדיקה והוא התכיפות בו נכנס הכסף לחשבון הבנק שלכם. הלוואה ללא בדיקה מתאימה למי שצריך סכום כסף גדול באופן מיידי וידו אינה משגת את הסכום. הלוואה מסוג זה תוכל לתת לו את הסכום הדרוש במהירות ללא הליך בירוקרטי מסובך.

חסרונות

למרות היתרונות החשובים שכולנו היינו מעדיפים ליהנות מהם בחתימה על עסקת הלוואה ללא בדיקה BDI ישנם גם מספר חסרונות. הלוואה ללא בדיקה מוענקת על ידי גופים חוץ בנקאיים שאינם כפופים לחוקים חשובים המגנים על הלווה. בהיעדר בדיקה פיננסית הלווה לא תמיד יודע מה סכום הכסף שהוא מסוגל לעמוד בו ומה הסכם ההחזרים המותאם לו ביותר. בנוסף גופים חוץ בנקאיים לא חייבים לעמוד בגובה הריבית הקבוע בחוק, ולא תמיד מוסרים את כל המידע החשוב ללווה.

לסיכום – הלוואה ללא בדיקה היא אכן מהירה וחוסכת זמן ובירוקרטיה, אך לטווח הרחוק ישנם גם חסרונות. חשוב לדעת את כל הפרטים על הלוואה ללא בדיקה לפני קבלת ההחלטה החשובה.
בדוק עכשיו במהירות לכמה הלוואה הנך זכאי
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את תקנון האתר